Galeria Kengo przeprowadzki Kraków

Zobacz jak pracujemy! Kengo przewóz mebli Kraków to nie tylko szybkie i tanie przeprowadzki. To również, a może nawet przede wszystkim bezpieczeństwo każdej z przewożonych przez nas rzeczy!
W naszej galerii znajdziesz zdjęcia z przykładowych realizacji i zobaczysz, jak wygląda profesjonalny transport mebli. Kraków pod tym względem jest bardzo wymagającym miejscem, co sprawia, że do całego procesu wykorzystujemy specjalnie przygotowany samochód, a także pasy oraz folię. Dzięki temu ograniczamy ryzyko uszkodzenia mebli podczas manewrowania samochodem po parkingu lub w trakcie ich wnoszenia na wysokie piętra budynków – nawet jeżeli nie posiadają windy.
Nasza firma to jednak nie tylko tanie przeprowadzki! Kraków to miasto, w którym znajdziemy wiele nieużywanych i zaniedbanych garaży, piwnic, strychów, czy magazynów. Kengo pomoże Ci uporać się również z tym problemem. Utylizacja mebli Kraków to kolejny obszar, w którym nie mamy sobie równych. W starym garażu lub piwnicy pozostaną jedynie porządek i dobre wspomnienia po firmie Kengo przeprowadzki Kraków.