Przeprowadzki Firm i Biur Kraków

Przeprowadzki Firm i Biur Kraków – Jak to wygląda

Kengo przewóz mebli Kraków, to nie tylko domowe, tanie przeprowadzki, to również usługi świadczone na rzecz firm i instytucji.
W przypadku przedsiębiorców rzetelność, dyskrecja, i terminowość są absolutnie niezbędnym elementem udanej przeprowadzki. Kraków z całą pewnością jest jednym, z najlepiej rozwiniętych miast pod kątem infrastruktury biznesowej. Znalezienie nowego biura, magazynu lub powierzchni handlowej nie stanowi problemu, tak więc w związku z rozwojem, wiele firm decyduje się na relokację lub tworzenie nowych oddziałów – zarówno na terenie miasta, jak i poza nim. Znacznie poważniejszy problem może stanowić sam proces przeprowadzki, który musi zostać zrealizowany w taki sposób, by nie zaburzyć harmonogramu działania firmy. Do tego niezbędne jest jednak odpowiednie zaplecze techniczne, a przede wszystkim doświadczenie. Tym właśnie charakteryzuje się Kengo przeprowadzki Kraków.
Nasza firma pomoże Ci szybko, sprawnie i bezpiecznie przejść przez cały proces przenoszenia biura, sklepu lub magazynu do nowej lokalizacji. Wszystko dzięki doświadczonemu zespołowi profesjonalistów, stosowaniu się do sprawdzonych standardów, a także odpowiednio przygotowanej flocie pojazdów.

Przeprowadzki Kraków, Przeprowadzki Firm i Biur w Krakowie

JAK KENGO PRZEPROWADZKI KRAKÓW WSPÓŁPRACUJE Z FIRMAMI?

Jak jednak wygląda proces przeprowadzki firm w Krakowie? Całość sprowadza się do 6 prostych punktów.

  1. Wycena i ustalenie terminu – podstawą udanej przeprowadzki jest odpowiednio opracowany harmonogram, który z jednej strony nie może zaburzać bieżącej pracy, a z drugiej pozwala na spokojny i bezpieczny transport powierzonych nam rzeczy. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, a najlepiej umów się na darmową wycenę na miejscu! Nasz manager przygotuje dla Ciebie rzetelną wycenę i ustali szczegółowy plan przeprowadzki.
  2. Prace przygotowawcze – odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przedmiotów to kolejny ważny element w procesie przeprowadzki. KenGo Kraków transport mebli poprzedza odpowiednim researchem pozwalającym na dostosowanie optymalnego sposobu zabezpieczenia oraz ocenę tego, które elementy trzeba będzie zdemontować oraz w jaki sposób to zrobić. Dzięki temu możesz być spokojny zarówno o powierzane nam meble i sprzęt biurowy, jak również dokumenty i inne wyposażenie.
  3. Transport – kolejny element, w którym ważna jest precyzja i odpowiednie przygotowanie. W Kengo przeprowadzki Kraków zawsze staramy się dopasować liczbę pracowników i samochodów do potrzeb klienta w taki sposób, by cały proces przebiegł maksymalnie szybko – bez straty na jakości usługi;
  4. Wnoszenie mebli – przedostatni punkt, w którym poza specjalistycznym sprzętem ważne staje się również doświadczenie naszego zespołu, które pozwala na bezproblemowe wniesienie i ustawienie sprzętów w nowej lokalizacji;
  5. Utylizacja zbędnego sprzętu – przeprowadzka jest okazją do inwentaryzacji i wymiany zużytego sprzętu. To, co nie będzie wam już potrzebne KenGo zabierze ze sobą. Utylizacja mebli w Krakowie często bywa równie uciążliwa, co przeprowadzka, więc nie ma sensu rozdzielać tego procesu.
  6. Odbiór – po tym, jak sprzątniemy powstały podczas przeprowadzki bałagan przychodzi czas na odbiór podczas którego nasz klient w obecności pracowników może upewnić się, że wszystko jest w porządku – a w razie problemów zlecić nam poprawki.

Powierz transport mebli firmie Kengo przeprowadzki Kraków i zajmij się realizacją swoich biznesowych celów.

Napisz lub zadzwoń i umów się z nami na bezpłatną wycenę!

Przeprowadzki Firm i Biur Kraków zaktualizowano: przez autora: Administrator