Przeprowadzki Międzynarodowe Kraków

Dla wielu z nas wyzwaniem mogą być same przeprowadzki w Krakowie, a co jeśli jesteśmy zmuszeniu do przeprowadzki międzynarodowej? To zadanie również warto powierzyć Kengo przeprowadzki! Zajmiemy się za ciebie zarówno zakupem i przygotowaniem odpowiednich materiałów, pakowaniem, wnoszeniem i oczywiście samym transportem międzynarodowym. Pamiętaj, że planując taką operacje samodzielnie ryzykujesz znaczne koszty, a przede wszystkim tracisz nerwy, czas i siły.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY KENGO KRAKÓW


Nasz firma to nie tylko przeprowadzki Kraków, to również profesjonalne usługi międzynarodowego transportu rzeczy osobistych. Działamy na zasadnie door to door, przez co masz gwarancję kompleksowej usługi z pakowaniem, demontażem, wnoszeniem i ponownym montażem mebli włącznie. Całość jest przeprowadzana przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa, dzięki czemu masz pewność, że przeprowadzki międzynarodowe Kraków Kengo będą tak proste, jak przenosiny zaledwie do sąsiedniego miasta.

Przeprowadzki Kraków, Przeprowadzki Międzynarodowe Kraków, Tanie Przeprowadzki Kraków, najtańsze przeprowadzki kraków, przeprowadzki kraków tanio, przeprowadzki krakow

 

JAK PLANUJEMY PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE W KENGO KRAKÓW?


Planując proces przeprowadzki z Krakowa do innego państwa (lub odwrotnie) staramy się, by nasz klient tego nie odczuł. Dlatego też my przejmujemy na siebie ciężar należytej organizacji całego procesu. Całość składa się z czterech prostych etapów.

  1. Wycena i ustalenie harmonogramu. Przeprowadzki międzynarodowe Kraków z KenGo nie muszą Cię wcale wiele kosztować. Wszystko da się zoptymalizować za sprawą dobrze zgranego harmonogramu działań. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną wycenę – mailowo, telefonicznie lub osobiście.
  2. Pakowanie i transport. To najistotniejszy proces niezależnie od tego, czy transport międzynarodowy mebli ma miejsce z Krakowa do innego państwa, czy na odwrót. Całość przewożonych rzeczy musi zostać starannie zabezpieczona z uwzględnieniem ewentualnego rozpakowania dla celów kontroli. Dodatkowo niektóre elementy mebli lub sprzętu AGD mogą być zdemontowane – ale bez obaw, złożymy jest ponownie na miejscu. Proces transportu międzynarodowego jest wykonywany specjalnie przystosowanym, dużym samochodem, który pozwoli na bezpieczną i efektywną przeprowadzkę.
  3. Rozpakowywanie i montaż wyposażania. Po dotarciu do celu pomagamy wnieść przewożone rzeczy, rozpakowując je z folii i kartonów zabezpieczających, a następnie sprawdzamy, czy nie uległy uszkodzeniu. Elementy, które musieliśmy zdemontować na czas transportu ponownie składamy.

Przeprowadzki międzynarodowe Kraków i nie tylko – to wcale nie musi być kosztowne i pracochłonne! Wystarczy, że zaufasz profesjonalistom z Kengo przeprowadzki Kraków.


Zadzwoń lub napisz i umów się na bezpłatną wycenę.

Przeprowadzki Międzynarodowe Kraków zaktualizowano: przez autora: Administrator