Przeprowadzki Mieszkań Kraków

Przeprowadzki w Krakowie to norma dla wielu ludzi. Miasto w którym są tysiące firm, instytucji, uczelni wyższych przyciąga wiele nowych osób i przyczynia się do stałego przepływu mieszkańców. Z pewnością wielu z nich z radością przyjęłoby informację o tym, że cały proces przenosin może zająć zaledwie kilka godzin, nie wymaga pomocy sąsiadów, a dodatkowo gwarantuje, że nasze meble, sprzęt RTV i AGD oraz inne rzeczy zostaną przetransportowane bez ryzyka uszkodzenia. Taką właśnie ofertę ma dla Ciebie Kengo Przeprowadzki Kraków.
Nasza firma do zleceń podchodzi z pełnym profesjonalizmem, zarówno jeżeli chodzi o pakowanie, jak i transport mebli. Kraków jest pod tym kątem miastem szczególnie wymagającym ze względu na wysoką zabudowę, w której wąskie windy często nie pozwalają na wniesienie lub zniesienie mebli i sprzętów gospodarstwa domowego. My mamy na to bezpieczny i skuteczny sposób w postaci specjalnych uprzęży, które zabezpieczają przenoszone elementy przed uszkodzeniem, a dodatkowo niwelują ryzyko upadku. To jednak nie wszystko, ponieważ przed przystąpieniem do transportu wszystkie meble są pakowane, a w razie potrzeby nawet demontowane i składane na miejscu. Przewóz wykonujemy z pomocą dużych, odpowiednio do tego celu dostosowanych samochodów, które z jednej strony pozwolą na załadowanie nawet dużych mebli o dużych gabarytach, z drugiej mogą wjechać w niemal każde miejsce, bezpośrednio pod drzwi.

Przeprowadzki Kraków, Przeprowadzki Mieszkań w Krakowie

Jak wygląda proces przeprowadzki z Kengo Kraków?

Kengo przeprowadzki Kraków stawiają na kompleksową obsługę klientów – zarówno rodzin, które zamierzają zmienić mieszkanie, jak i firm, które chcą przenieść swoje biuro. Cały proces skupia się na 4 punktach:

  1. wycena i ustalenie terminu przeprowadzki – całość bezpłatnej wyceny możemy przeprowadzić telefonicznie, mailowo lub osobiście;
  2. pakowanie – w wyznaczonym terminie przyjeżdżamy do Ciebie, pomagamy Ci pakować rzeczy osobiste i meble, całość zabezpieczamy i znosimy do naszych samochodów;
  3. transport – wszystkie meble przewozimy odpowiednio zabezpieczone specjalnie przystosowanym samochodem;
  4. wnoszenie i rozpakowywanie – cały proces przeprowadzki kończy wniesienie mebli, pomoc w ich rozpakowaniu, a także montaż w przypadku, gdy konieczna była dekompletacja poszczególnych elementów.

Jak widzisz – wszystko przebiega przy minimalnym zaangażowaniu zamawiającego. Możesz cieszyć się spokojem i zająć się jedną z wielu innych spraw związanych z procesem przeprowadzki. Kraków to nie jedynie miasto w jakim działamy – warto pamiętać, że możemy Ci również pomóc z przeprowadzkami międzymiastowymi, a nawet międzynarodowym transportem mebli.

Napisz lub zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę!

Przeprowadzki Mieszkań Kraków zaktualizowano: przez autora: Administrator