Firma Kengo Przeprowadzki Kraków świadczy również usługi taxi bagażowego. Jeśli masz do przewiezienia sprzęt AGD i RTV, meble lub musisz odebrać szybko towar – zadzwoń do nas. Jesteśmy do dyspozycji.

Nasza firma operuje na co dzień w całym Krakowie i okolicach. Zajmujemy się przede wszystkim przeprowadzkami i jesteśmy świetnie przygotowani do tego zadania. Nasze samochody przystosowane są do przewożenia sprzętów domowych i biurowych. Znajdują się w różnych częściach miasta i jesteśmy gotowi do udzielenia szybkiej pomocy przy przewożeniu rzeczy o dużych gabarytach. Możemy przewozić kupione w sklepach sprzęty bez udziału klientów – wystarczą nam telefoniczne instrukcje.

Przenoszenie ciężarów

Naszym atutem są pracownicy – zespół osób z doświadczeniem w organizowaniu transportu i przewożeniu mebli. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem pozwalającym wnosić i znosić najcięższe sprzęty o dużych rozmiarach. Nasi specjaliści gwarantują, że powierzone nam przedmioty zostaną dostarczone w bezpieczny sposób i bez uszkodzeń.

Jeśli potrzebujesz szybkiego transportu, pomocy w przewiezieniu przedmiotów o dużych gabarytach – zadzwoń do nas: 886 906 885. W Krakowie i okolicach szybko realizujemy nasze usługi.

Taxi bagażowe zaktualizowano: przez autora: Administrator