Kraków przeprowadzki, najtańsze przeprowadzki kraków, przeprowadzki krakow, przeprowadzki kraków tanio, przeprowadzki kraków transport, przeprowadzki transport kraków, przprowadzki kraków, tanie przeprowadzki kraków, Transport Mebli Kraków,

Tani transport mebli

Przeprowadzka i tani transport mebli to trudne, stresujące zadanie. Nasza firma opróżnia mieszkania i biura, zapewnia szybki przewóz mebli oraz dostarcza je we wskazane miejsca w całej Polsce.
Pakowanie sprzętów, wynoszenie i wnoszenie mebli czy przewóz mebli wymagają sporego wysiłku, dobrej organizacji i odpowiednich środków transportu. Często okazuje się, że próba samodzielnego działania nie daje oszczędności czasu, ani pieniędzy, a niepożądanym skutkiem działania na własną rękę może być poobijany samochód, obdarte meble lub pourywane uchwyty mebli. Dlatego warto zdać się na profesjonalistów – gwarantujemy, że wszystkie przedmioty dostarczymy w takim stanie, w jakim je zastaliśmy. Na życzenie klientów zajmujemy się także utylizacją mebli.

Przewóz mebli – tanio i bezpiecznie

Od lat organizujemy przewóz mebli tanio i bezpiecznie. Dysponujemy odpowiednimi środkami transportu mebli – to przede wszystkim ciężarówki z pojemnymi przestrzeniami do ładowania. Dzięki naszym umiejętnościom potrafimy maksymalnie wykorzystać miejsce do załadunku, tak aby zminimalizować liczbę kursów. Jednak ciasne ułożenie przewożonych mebli i sprzętów wymaga ostrożności oraz skutecznych zabezpieczeń przed uszkodzeniami. Stosujemy pasy przytrzymujące, które uniemożliwiają przesuwanie się ładunku w czasie jazdy. Dodatkowo zabezpieczamy przedmioty ochronnymi foliami stretch lub bąbelkowymi, czy kocami. Na życzenie klientów dostarczamy kartony. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, ale na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń nasza firma ubezpieczyła przewożone sprzęty na 100 tys. zł.
Podejmujemy się transportu mebli z miejsc, do których trudno dojechać. Nasi kierowcy są mistrzami w manewrowaniu dużymi pojazdami i parkowaniu w miejscach, które dla innych są niedostępne. Nigdy nie łamiemy przepisów.

Powierz nam wnoszenie mebli

Pozwól sobie pomóc – Kengo to firma bazująca na doświadczonym zespole oraz odpowiedniej flocie dobrze wyposażonych pojazdów. W efekcie operacja wnoszenia mebli może być dla Ciebie praktycznie niezauważalna. Sprawdź w zakładce Przeprowadzki Cennik zasady obliczania kosztów przewozu mebli – nasze ceny należą do najniższych.
Powierz transport mebli w Krakowie firmie Kengo i ciesz się spokojem. Oprócz Krakowa przyjmujemy także zlecenia z okolicznych miejscowości, całej Polski oraz z zagranicy.

Zapraszamy do kontaktu – napisz maila lub zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.

Transport mebli zaktualizowano: przez autora: Administrator